full screen background image

Все про доставку зерна автотранспортом

Пропонуємо послуги з перевезення зерна транспортом по Українi. Транспортування сільськогосподарської продукції здійснюється з використанням спеціалізованої автотехніки (зерновозів, самоскидів, автопричепів), відповідно до чинних норм і правил вантажоперевезень.

Ми здійснюємо доставку фуражу, зернового матеріалу:

  • кукурудзи
  • соняшнику
  • пшеницi
  • сої
  • шроту
  • жита
  • ячменю

Використовуємий для перевезення зернових автотранспорт регулярно проходить технічне обслуговування, знаходиться в справному стані і завжди готовий до виїзду на маршрут. Всі автомобілі обладнані системою GPS-трекінгу. Це дозволяє нам в режимі реального часу відстежувати переміщення кожної одиниці транспорту і надавати клієнтам інформацію про місцезнаходження вантажу.

Зверніть увагу, що розцінки на транспортування зерна залежать від обсягу замовлення, особливостей маршруту, сезону поставки. Розрахунок кінцевої ціни отримаєте по телефону або після відправки форми заявки на сайті.

Послуги зерновоза в Українi

Маючи багаторічний досвід доставки сільськогосподарської продукції, ми гарантуємо дотримання всіх вимог до транспортування зернової маси:

Для доставки вантажу використовується спецтехніка оснащена герметичним кузовом необхідної вантажопідйомності і місткості

З метою попередження псування навантаження матеріалу здійснюється в чистий сухий кузов

Для захисту зернової маси від намокання кузов накривається брезентом

Детальну інформацію про організацію вантажоперевезення можна дізнатися у нашого менеджера. Заповніть форму заявки або зв’яжіться з нами по телефону. Спеціаліст відповість на ваші запитання і розрахує точну вартість доставки продукції на об’єкт.

Перевезення зернових культур вiд «Фаєр-Транс»

Зерно перевозка повинна виконуватися згідно з певними вимогами. Бажано, щоб транспортування здійснювалося спеціально призначеною для цього технікою – зерновозом. З його допомогою переміщують на далекі відстані кукурудзу, пшеницю, жито, соняшник, горох, гречку і т. п.

Ми охоплюємо всі сільськогосподарські регіони України — від малих фермерських наділів до великих комплексів. Таким чином, ми вчасно пропонуємо під завантаження транспорт дотримуючись бажані терміни доставки.

Доставляйте будь-яку кількість зернових культур без найменших втрат з відповідальним перевізником – компанією «Фаєр-Транс».

Джерело: https://fire-trans.com.ua/services/perevezeniazernovuh
// Mainlink code include_once($_SERVER['DOCUMENT_ROOT'].'/putslinkshere/mainlink.php'); // Настройки кода для отображения ссылок $o = array( // Указание коду отображать ссылки, а не объявления 'CODE_TYPE' => 'l', // Ваш секретный код для ссылок в системе Mainlink 'USERNAME' => 'C209CDBB9092BCA4AC497F4D98DD1C6F', // Кодировка выводимых ссылок. Preset: win, utf, iso, koi. Default: utf. Либо любая другая кодировка в понятном для ICONV виде. 'charset' => 'win', // Отображать ли коду тестовую ссылку? В режиме true выведет 1 тестовую ссылку. Использовать как помощник при установке кода. Possible: true, false. Default: false. 'test' => false, // Сколько тестовых ссылок отображать. Default: 1. 'test_num' => '1' ); $client_lnk = new MLClient($o); // Настройки кода для отображения объявлений $ao = array( // Указание коду отображать объявления, а не ссылки 'CODE_TYPE' => 'a', // Ваш секретный код для объявлений в системе Mainlink 'USERNAME' => '49D9D9662DF91EE8F83A45FF45100666', // Кодировка выводимых объявлений. Preset: win, utf, iso, koi. Default: utf. Либо любая другая кодировка в понятном для ICONV виде. 'charset' => 'win', // Отображать ли коду тестовое объявление? В режиме true выведет 1 тестовое объявление. Использовать как помощник при установке кода. Possible: true, false. Default: false. 'test' => false, // Сколько тестовых объявлений отобразить. Default: 1. 'test_num' => '1' ); $client_ads = new MLClient($ao);